• Comment

Riverside Middle School honor roll

Posted: June 18, 2017 - 1:06am

All A Honor Roll

^

6th Grade
Babak Abbasi Bakhshkandi, Mark Abell, Brett Adkins, Jacob Bailey, Emily Beckman, Trinatee Belk, Ayana Bell, Blake Bias, Aaron Blackburn, Adam Blair, James Bradford, Isabelle Brahm, Arieana Bush, Ashley Butler, Christopher Cardullo, Keegan Carter, Madison Cartwright, Walker Cason, Ella Cely, John Chambers, Hannah Cole, Morgan Collins, Daniella Curkovic, Jennah Dabrowski, Maya Duncan, Elyse Eneinyang, Christopher Lee Flanders, Luke Frain, Taylor Hall, Phoebe Hughes, Rachel Johann, Anna Kalv, Maggie Kelleher, Marina Kondrikova, Leah Longmene, Noah Lovekamp, Grant Martin, William McCoy, Emily McFeely, Max Mckay, Cameron McKinney, Elijah Miller, Lucas Morgan, Leah Mundy, Maya Nwankwo, Noriana Onate, Patrick Pace, James Porterfield, LeeAnna Prince, Alanna Punshon, Kellan Rea, Aidan Richardson, Emma Robison, Ian Ruddy, Ashley Rudman, Julia Sadlowska, Alan Sairany, Morgann Savage, Cecilia Scheyer, Sara Schock, Kian Sheridan, Layla Shue, Jack Simonds, Trevor Sloan, Aidan Smith, Kaitlyn Sommers, Nathan Stewart, Kelly Sullivan, Songting Tang, Grayson Taylor, Shelby Thompson, Elayna Van Meter, Brinkley Vaughn, Keenan Vedros, Emerson Voelp, Olivia Washington, Anthony Watson, Marcus Williams, Cooper Willis, Wyatt Wilson, Tianyi Zhu

^

^

7th Grade
Meredith Abell, Emily Augenstein, Jonathan Avant, Lauren Bennett, Savannah Besson, Caitlyn Briolat, Caleb Corder, Kenny Dao, Sierra Davis, Robert Dorn, Andrew Elkin, Ashlyn Fedak, Mary Guinocor, Lawson Harper, Emorie Holland, Hayden Holley, Jeremiah Hubbard, Todd Hudson, Emma Iseman, Rebecca Jackson, Carson Meddings, Chayce Moreno, Victoria Olson, Pratham Patel, Margaret Quesenberry, Riley Rabun, Eloisa Racho, Haley Rhodes, Dylan Rogers, Hannah Rowe, Aidan Ruby, Anna Seiter, Sydney Swanson, Lauren Watt, Lilly Williamson, Alexandra Wimberly, Amanda Wolbert, Sophie Young, Zohal Zia

^

^

8th Grade
Tamaya Abero, Rana Ahmed, Cameron Allen, Ridley Avila, Selin Baker, Allison Behrend, Anna Britton, Brianna Brown, Nadiah Brown, Vanessa Browning, Madeline Cadden, Stephen Cardullo, Chase Carter, Chandler Cawley, Sarah Chester, Andrew Crosson, Addison Damm, Abigail Davis, Evelyn Dennard, Benjamin Diprete, Alexander Dockins, Alexa Dudley, Esidore Eneinyang, Mai Erb, Syann Ford, Kylie Frieze, Ansley Gibbs, Kevin Gonzalez, Caroline Grzybowski, Brelyn Head, Andrew Hsu, Lawrence Johnson, Hannah Johnston, Julia Jones, Holly Jordan, Erkin Khoroshi Eisalou, Sarah Kim, Mikayla Kline, Allie Lange, Tri Le, Christine Lee, Jennifer Lee, Matthew Lewis, Shelby Lloyd, Jack Lombardo, Cameren Lortie, Nicholas Lowe, Avery Lowhorn, Ean MacIntyre, Kathryn Metheny, Olivia Moore, Christine Nguyen, Jalen Odle, Jillian Pemberton, Dorian Peric, Sky Poole, Isabella Powell, Ian Rausch, Kelly Shay, Anna Shelton, Thomas Shillingsburg, Sloan Smith, Daniel Speed, Aniyah Stampley, Tyler Starkey, Ethan Sumner, Jared Swift, Jacob Taylor, Jenna Taylor, Etta Thomas, Evan Thomas, Na Anna Thomas, Mia Thompson, Amy Tornow, Wesley Wallace, Steven White, Aaron Woodward, Alex Woodward, Parker Young

^

^

A/B Honor Roll

6th Grade
Adam Atamna, Liberty Ballweg, Jeremiah Bonner Gaitan, Michel Boutin, Savannah Brooks, Gabriel Burciaga, Anna Burke, Charles Butler, Hannah Caldwell, Kierra Carlile, Dominic Colavito, Rachel Collier, Connor Crosson, Madalyn Crowe, Kadence Curry, Chloe Davis, Lydia Davis, Joseph DiRocco, Trever Dollander, Connor English, Kionna Ficklin, Luke Gay, Elijah Getts, Brayden Goff, Dylan Gorman, Sinias Grice, Madison Griffin, Tyler Hansen, Blake Hayes, Jalen Henderson, Jamal Howard, Sydney Hudson, Hannah Huff, Lyndsey Huynh, Daniel Jackson, Donald Jetter, Mackenzie Johnston, Leanna Joiner, Amy Kerzan, Trinity King, Robert Kirkland, Mason Kochanski, Emily Kruckow, Graceson Lack, William Leiter, Nicole Liggins, Emily Little, Garrett Livengood, Errin Lortie, Clara Martin, Kaylee McGrew, Joshua McMahon, Dylan Milton, Alexandrea Moritz, Travis Ngo, Joseph Odle, Norah Padilla Garnell, Elizabeth Parrish, Khush Patel, Heidi Pettit, Sarah Pitts, Abigail Rainier, Amira Ramos, Jaydon Raymond, Charles Reville, Osayuki Richardson, Brighton Rinker, Ayanna Robinson, Jacob Rodriguez, Maylani Rodriguez, Kadima Rogers, Zachary Rothwell, Scott Rudman, William Shelton, Hayden Smith, Matthew Speed, Landon Spires, Elizabeth Stull, Kathryn Swift, Margaret Thompson, Abigal Thornton, Leah Tollerson, Carson Tomac, Cody Tomac, Nathan Treacle, Brooks Trollinger, Sarah Tropea, Lamoliya Walden, Kayleigh Wallace, Sarah White, Caroline Wiggins, Xavier Williams, Peyton Wombles

^

^

OVERSET FOLLOWS:7th Grade
Brian Adkins, Phallon Alger, Lorionna Ames, Assma Ashna, Carson Beaty, Alexander Becker, Brooklyn Begley, Jacob Beler, David Bell, Jaidyn Bennett, Megan Bennett, Skyler Bradley, Grayson Brooker, Elijah Brown, Maya Brown, Connor Burnett, Akshaya Byrapaka, JennaClare Calhoun, Abigail Canning, Samuel Carson, Tanner Catley, Thomas Cely, Adam Chadli, Adrien Clark, Hannah Connell, Faith Cook, Jessica Costain, Madelyn Cutchins, Brandon Dailey, Macgregor Daly, Reilly Deloach, Calvin Diprete, Derrick Douglas, Jacob Evans, Nigel Fletcher, Aaron Flink, Madelyn Garland, Ian Garwold, Jacob Gurzi, Jerry Haley, Virginia Hall, Garrett Hamm, Brooke Hankins, Zachary Hanson, Mary Hargrove, Daniel Hentges, Thomas Herndon, Peyton Herrick, David Holland, Emma Izzo, Thomas Karman, Nicholas Kearns, Miranda King, Julian Kinzel, Abigail Kite, Orion Kotas, Charlotte Long, Nicolas Lopez, Hunter Martin, Dennis Martinez, Alexis Mays, Austin McCoy, Charles McCoy, Abigail McKelvain, Joseph McKinney, Brynlee Melear, Rebecca Miller, Cameron Moore, Samantha Oleary, Jah'laila Owens, Christopher Page, Tramell Parker, Richard Patrick, Wyatt Perron, Jordan Perry, Cadence Pilson, Caroline Plowman, James Pounds, Jadeyn Powers, Averie Pugh, Austin Rangel, Deshaun Roane, Ezequiel Rodriguez, Andrew Ruffin, Tyler Sampson, Reanna Schmalz, Samantha Schweitzer, Alexandria Smith, Connor Spies, Caden Stevens, Parker Taylor, Brady Thomas, Abbie Townley, Ian Trachl, Delaney Vanover, Arden Vickers, Kerrington Walsh, Patrick Whitaker, Alex White, Michael White, Isaiah Williams, Telly Williams, Curtis Wilson, Davis Wilson, Sydney Wilson, Maria Wongo, Jordan Wright, Erica Zheng

8th Grade

Troy Adams, Lillian Alexander, Addison Bayleigh Alger, Shawn Anderson, Lane Archer, Lauren Attaway, Caroline Barksdale, Logan Beatty, Carson Berry, Daija Billingsley, La Miya Blake, Charles Brawner, Xavier Brogsdale, Jeremiah Brown, Brandon Buderacki, Wheeler Cason, Lauren Chapman, Nicholas Charania, Aria Chatman, Brayden Collett, Cory Craft, Bailey Curry, Robert Donohue, Aubrey Faison, Cora Fisher, Lauren Fleming, Alexander Gass, Ava Glisson, John Griggs, Abbie Halliday, Kahlil Harris, Summer Hayes, Michael Hinson, Jaelyn Holt, Bryce Hoover, La'Daisia Hudson, Jalen Huskey, Mary Jackson, Nicholas Julien, Edmundo Leets, Courtney Lewis, Anna Lindler, Karlee Ludwick, Matthew McCleery, Alden McDonald, Carson Murray, Nicole Obando, Malayja Owens, Mia Panzella, Zachary Park, Landon Parker, Sophia Parkhurst, Savannah Parrish, Emma Pavri, Madison Pennington, Tyson Poole, Melinda Prince, Brooke Puffer, Caden Pursley, Tiana Reaves, Jesse Rogers, Charles Sanderson, Emma Shirley, Christian Smith, Megan Steinmeyer, Adam Stewart, Margaret Sullivan, Jada Taylor, Jordan Taylor, Caleb Townley, Caroline Troedsson, Aubrey Trollinger, Aidan Watt, Presley Wood, Roman Wood, Paiman Zia

 

  • Comment