• Comment

Greenbrier Middle Second Nine Weeks Honor Roll

Sixth Grade A

Posted: April 11, 2015 - 11:08pm

Sixth Grade A

Mackie Arlington, Abigail Bellocchio, Teagan Brown, Kennth Burcaw, Ellie Chaffee, Isabella Chaney, Peter Christine, Jake Davis, Anthony De Angelo, Hailey Gerhart, Colton Gloystein, Kayla Gray, Jones Gresham, Camryn Halliday, Nathan Judson, Mackenzie Klecha, Eliza Lambson, Nathan Layug, Konstannce Lehnardt, Jarod Long, Olivia Moore, Ashlyn Moses, Morgan Newton, Regan Parrish, Brooke Puffer, Natalie Rhodes, Dylan Roberson, Garrett Roberson, Davis Rogers, Madison Smith, Dalton Wesley, Adison Wilson, Brent Wilson and Colden Woolf.

Sixth Grade A/B

Obada Abuelhaija, Jasime Afzali, Jason Anderson, Alee Ayala, Selin Baker, Taylor Benedict, Aubrie Blevins, Kyra Blevins, Addison Bloebaum, Aniyah Borders, Kariveliss Borras, Xavier Brogsdale, Emily Cafarelli, Rachel Carman, Hammond Cawley, Dominic Comello, Matthew Cooper, Shawn Crocker, Camille Davis, Riley Donnelly, Thomas Dowling, Mason Drummond, Brianna Duren, Nikki East, Skylar Finnel, Jolie Ford, Laurel Fulcher, Cal Gallagher, Sophie Gillen, Andrew Gould, Audrey Gould, Stone Gray, Morgan Hart, Sarah Hashami, James Heider, Kate Higgins, Johnathon Highberger, Lawton Hill, Ryan Ingalls, Sydney Labanosky, Lauren Lachman, David Lister, Clarrisa Lowry, Christian Maldonado, Jacob Matthews, Makayla McAdoo, Sami McKinney, Hartley mcKinzie, Katelyn Melcher, Hana Meyer, Alexandria, Meyers, Steven Mixon, Olivia Neely, Richard Newell, Bradley Oatman, Josh Oglesby, Alex Olufs, Julia Osborn, Aryanna Pennington, Arianna Raffa, Gabe Ray, Brayden Reeves, Brandon Reynolds, Kai-Aire Rhodes, Annie Rippy, Sophie Robson, Quinn Rodier, Bryce Romero, Matthew Ross, Eric Sanderson, Sean Shelton, James Schlegel, Alexis Singleton, Robert Steel, Taylor Still, Ryan Summers, Shannon Tapley, Ashton Thompkins, Will Trapnell, Ava Uhles, Leilani Walker, Carson Wiley, Luc Wilkie, Tim Wilkinson, Dakota Williamson and Jack Winge.

Seventh Grade A

Cole Anderson, Ryan Baggott, Lindsey Barker, Lauren Benedict, Emily Blumling, Laruen Brill, Jack Caplan, Nathaniel Carrion, Kinnley Coffman, Savannah Dayton, Megan DeVine, Margaret Fischer, Patrick Flynn, Eric Foreman, Leah Gibbons, Natalie Hampson, Abigail Hartman, Kenneth Jobes, Devin Knispel, Penn Knispel, Kira Ladson, Carryl Laserna, Cali Macisak, Andres Martinez, Michael McGrath, Molly McIntire, Karli Meyer, William Parker, Ethan Perez, Ryan Perkins, Morgan Perry, Ali Presby, Kara Rhea, Sam Roebuck, Emily Sammons, Travis Smith, Christopher Stickney, Cameron Tiedeman, Sophie Van Bladel, Claire Vaught, Aria Volpe, Rebecca Walker, Madison Weathersbee, Johnathan Whigham and Madison Williams.

Seventh Grade A/B

Nymarko Adams, Bryce Beech, Christopher Berg, Kian Blevins, Landon Borchardt, Taylor Bowles, Leah Brown, Mya Brownell, Andrew Bryant, Alexis Bustillo, Cam Casper, Tamia Clark, Wade Clausen, Reed Claxton, Mackenzie Coggins, Bri Douglas, Cade Downes, Marie Drinkwater, Alexandria Easterling, Hannah Faircloth, Jackson Fulmer, Aiden Godfrey, Kaylee Gresham, Casey Griesel, William Hackett, Liam Heger, Logan Hegre, Alison Hoffman, Antony Ishak, Brad James, Caroline Jernigan, Kiley Kirkland, Brianna Kitchens, Christopher Krautheim, Jackson Krecskay, Greyson Lass, Alyson Leach, Catherine Lee, Mason Lilly, Jillian Lui, Zachary Lyons, Emma Mann, Ryan Markwalter, Andres Martinez, Sam Massey, Michael Mata, Cierra McKeithan, Leighton Payne, Hayden Pfluke, Madison Plue, David Poole, Michael Poteete, III, Amanda Price, Genevieve Pride, Amelia Rensch, Emma Rodgers, Madeleine Ross, Connor Sartain, Kyson Schoenfeldt, Chantal Schwarz, Ariel Simpson, Lauren Stancil, Jayce Swim, Jaren Tippett, Zachary Vazquez, Taylor Watts, Gage Weeks, Andrew Wicklum, Alexander Williams and Dylan Williams.

Eighth Grade A

Wesley Allen, Emily Barry, Jamya Bates, Ella Broussard, Kendra Bowers, Jahari Campbell, Netanya Carswell, Hannah Chaffee, Angelina Christine, Rebecca Clark, Vaughn Claussen, Zachary Cordas, Ansleigh Davis, Steven De Angelo, Justin Dygert, Ashley Fisher, Kayla Floyd, Matthew Frey, Addaly Hart, Hailie Hayes, Justin Heger, Lauren Hutto, Hailee Jacobsen, Natalie Layug, Grace Lowery, Marley Mangione, Ellis McKinney, Mattison McKinzie, Emily Moore, Hannah Overstreet, Sydney Parish, Lucas Pettit, Joshua Purvis, Jaden Smith, Thomas Smith, Lane Smoak, Christina Summers, Ben Thorpe, Wren Williams, Erika Williams, Ashley Williamson, Olivia Wilson and Taylor Yarbro.

Eighth Grade A/B

Nate Allen, Jason Annis, Mason Anton, Dalton Arnett, Jihaad Barnett, Koby Beatty, Jonathan Bianchi-Rossi, Carson Black, Chloe Bloebaum, Noah Bowers, Jamee Buff, Andrew Bustillo, Jacob Carman, Alex Carswell, Cy Casey, Kaelah Castillo, Emma Kate Cooper, James Cox, Carter Culverhouse, Katherine DiGiovanni, Cail Dixon, Jillian Dudley, Logan Etterle, Nathan Fenske, Awtome Finney, Julia Florentino, Brock Flournoy, Landon Fulcher, Hailey Gagnon, Michael Gilder, Tristan Gloystein, Kye Grey, Madison Hamlin, Annaleigh Harden, Madelyn Harris, Hunter Hawkins, Tanner Haywood, Bentley Hillis, Audra Holder, Blaine Holenchick, Gabe Holt, Breanna Howard, David Huynh, D’Eris Jackson, Taylin Jarrett, Coleman Johnson, Aubrey Kamariotis, Lauren Koppelmann, Davis Leach, Brian Lesieur, Jacob Linticum, Hannah Lochowicz, Dalton Lott, Lauren Luke, Jacqui Maderia, Dipti, Mann, Robbie May, Ashley McCracken, MacKenzie Meyer, Tucker Meyer, Zoe Miglionico, Price Moreno, Cassidy Mulligan, Kyarra Newton, Kayleigh Nicholson, Madison Nobles, Huner Oglesby-Lies, Justin Oliver, Zachary Osborne, Christian Overby, Haley Overstreet, Jacob Owens, Sam Park, Heaven Payne, Autumn Phail, SaraGrace Rippy, Nina Sadoski, Devyn Schaefer, Stone Shugarts, Hannah Smith, Michaela Spears, Emma Stewart, Dezmond Stollings, Ashton Storey, Matthew Syfrett, Cameron Symms, Alexis Thompson, Breanna Timani, Kaylea Titus, Ashley Valentino, Justin Vernon, Laura Wakefield, Zaddis Walker, Payton Watson, Noah Weinstein, Zoe White, Eli Woodward and Garrett Zills.

  • Comment