• Comment

Euchee Creek Elementary Third Nine Weeks Honor Roll

Third Grade A

Posted: April 7, 2015 - 11:22pm

Third Grade A

Jurnee Cooley, Cameron Phillips, Cole Rogers, Nate Sweat, Riley Waller, Dallas Williams, Sarah Ysen, Tristan Irvin, Chance Henry, Simon Grant, Emalaine Cooper, Matthew Yadao, Jacob Geer, Emma Guerrero, Ryan Hughes and Tori Powell.

Third Grade A/B

Kaylee Graham, Koen Kettering, Sebastian Summers, Landon Williams, La’dysha Petty, Art’Zion Williams, Baden Culpepper, Wesley Brown, Savanna McDaniel, Robert Johnson, Trey Jennings, Alejandro Mendez, Noah Mitchell, Mia Muckenfuss, Kaylee Williams, Carmen Smith, Haylie Welch, Joshua Conner, Connor Cox, Daelynn Dempsey, John Gilstrap, Kaiden Hendricks, Christal Huynh, Daniil Lozinskiy, Amaya Lyons and Evan Perkins.

Fourth Grade A

Matthew Langley, Landen Dunn, Tamaya Fielding, Kaelin Kierum, Katelyn Culver, Jack Leogrande and Symone March.

Fourth Grade A/B

Destini Bromell,Maurice Bonner, Kadence Barry, Karley Elliott, Mason Hall, LSophia Hitt, Alexis Holmes, Christina Pankonin, Brianna Williams, Alexander Wilson, Evan Chesani, Benji Davis, Christian Frericks, Gavin Hammond, Quinn Holton, Preston Hullum, Jayden Martin, Sage McDowell, Ryan Newman, Talia Panowich, Gabe Perry, Carson Glidewell, Samuel Rodgers, Melissa Ovalle Raminez, Shelby Thompson, Brittney Williams and Morgan Phillips.

Fifth Grade A

Destiny Davidson, Angelina Lozinskaya,
Elijah Miller, Destiny
Moore, Michael
Plowman, DeVaun Baker, Morgan Dansby, Tristen Greene, Kianna Lindo, Gian Velez Nazario, Cassidy Canuette, Isis Didymus, Madelynn Griffin, Kavan Mitchell, Ashlynn Sweet, Adam Tucker and Sophie Wurst.

Fifth Grade A/B

Harrison Barnett,
Walter Battista, Doyle
Conner, Katie Edens, Sarah Grant, Alphonso Jennings,
Autumn Mahan, Hannah Rickerson, Anberlin Summers, Logan Wright,
Lily Blackwell, Wilkes Cooper, Kaitlyn Estrada, Sierra Feutral, Cody
Lindsay, Dakota Mack,
Grace Rogers, Alexander Stevenson, Hannah
Whitaker, Mackenzie Busby, Gracie Culpepper, Daniel Etheredge, Tristan Fabiano, Devin Flecha, Idaliz Guadalupe,
Christofer Herrera, Zane Laidig, Matthew May,
Halley Rickerson, Kaya
Sczepanski, Chase
Varner and Lena
Williams.

  • Comment